KOSZYK JEST
PUSTY

+48 602 426 264

sklep@filamenty3d.com.pl

Prawo zwrotu

Formularz kontaktowy
  •  

Szanowny Kliencie,
masz prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot towaru oznacza odstąpienie od uprzednio zawartej umowy sprzedaży.  Okres odstąpienia od umowy wygasa po 14 dni od dnia w którym Ty lub wskazana przez Ciebie, inna niż przewoźnik, osoba trzecia fizycznie weszła w posiadanie towaru.
W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować e-mail: kontakt@davinciengineering.pl o swojej decyzji zwrotu towaru w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismem wysłanym pocztą lub e-mailem). Możesz skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia, ale nie jest to obowiązkowe. Towar nie może być otworzony lub używany.
 
Do:
DaVinci Engineering Marek Brot, Polska, e-mail: kontakt@davinciengineering.pl
Niniejszym informuję,  o odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów: Jednocześnie oświadczam, że odsyłam towar na swój koszt, który nie był otwierany ani używany przeze mnie czy też osoby trzecie.
 
Zamówienie nr:
Nazwa konsumenta:
Adres konsumenta:
Data:
 
Aby dotrzymać terminu odstąpienia, wystarczy wysłać informację dotyczącą skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia.
 
Skutki odstąpienia
W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży w uzgodnionym terminie  zwracany towar kupujący wysyła na swój koszt. Po otrzymaniu zwróconego towaru zwrócimy Państwu otrzymane od Państwa płatności, pomniejszone o nasze  koszty dostawy towaru, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy towar z powrotem do magazynu. Sprawdzony towar jest rzeczywiście nowy i nieużywany oraz nadaje się do normalnej sprzedaży-czyste opakowanie, niepoklejone i pogięte. Zwrot należności nastąpi przy użyciu tych samych środków płatniczych, jak stosowane w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej, w każdym razie, nie poniosą żadnych kosztów w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży.
Jesteś odpowiedzialny jedynie za zmniejszenie wartości towarów wynikające z obchodzenia się z nimi, ponad to, co jest konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towarów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl