KOSZYK JEST
PUSTY

+48 602 426 264

sklep@filamenty3d.com.pl

Produkcja małoseryjna

Formularz kontaktowy
  •  
 
 

Technologia druku 3D coraz częściej wykorzystywana jest do wytwarzania wyrobów finalnych. Elastyczność jaką obecnie dają systemy do druku 3D pozwalają na wytwarzanie w jednym procesie wytwórczym złożonych elementów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym. Brak potrzeby wykorzystywania licznych narzędzi i potrzeby planowania operacji produkcyjnych pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale także zredukować koszty. Minimalna wielkość produkcyjna przestaje być w tym przypadku ograniczeniem. Przy tym profesjonalne systemy druku 3D gwarantują powtarzalność oraz dokładność. W zależności od analizowanego przypadku, produkcja z wykorzystaniem druku 3D pozostaje opłacalna dla serii nawet tysiąca sztuk.


USŁUGI WYTWARZANIA KRÓTKICH SERII PRODUKTOWYCH

Wszędzie tam, gdzie chcemy pogodzić ekonomię produkcji z jej wielkością, warto rozważyć wykorzystanie profesjonalnego druku 3D. Technologia druku 3D ma zastosowanie w szczególności przy seriach przedprodukcyjnych (pilotach i serach testowych) oraz przy krótkich seriach produkcyjnych finalnych wyrobów lub części zamiennych. Pozwala to na redukcję czasu potrzebnego na wdrożenie produktu na rynek bez ponoszenia wysokich kosztów wejścia związanych z przygotowaniem samej produkcji.

ELEMENTY MASZYN
Obudowy wykończone z efektem profesjonalnym

 

Druk 3D - SLS obudowy lakierowane

Oferowane przez nas usługi profesjonalnego druku 3D pozwalają na wytwarzanie krótkich serii wyrobów zindywidualizowanych. Dzięki temu można zyskać lepszą odpowiedź na potrzeby rynku.  

PRZ

CZĘŚCI URZĄDZEŃ I OBUDOWY

Nietypowe lub prototypowe części w krótkich seriach

Druk 3D - SLA elementy precyzyjne

Zastosowanie druku 3D pozwala obniżyć koszty związane z produkcją specjalistycznych maszyn i urządzeń nie tracąc na jakości. Swoboda kształtowania sprawi, że nowe wyroby będą cechować się ergonomią i nowoczesnym wzornictwem.

PRZYKŁADY

» Obudowy urządzeń testowych i badawczych
» Produkcja dla OEM
» Obudowy sprzętu medycznego
» Części zamienne dla serwisu pogwarancyjnego

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl